Laskavost - mezi lidmi most

Vážené kolegyně, vážení kolegové, členové Výboru pro národnostní menšiny ZHMP, členové spolků, účastníci projektu,

 

ráda bych vám všem poděkovala za podporu projektu Laskavost – mezi lidmi most. 

Chci velmi poděkovat všem, kdo jste se do projektu osobně zapojili a dali jste do toho maximum ze sebe. To platí i pro všechny aktivní účastníky workshopů. Pro mě osobně to byly moc hezké chvíle s úžasnými lidmi. Máme i spoustu pozitivních reakcí od návštěvníků našich akcí, zejména od seniorů a dětí.

Mrzí mě, že jsme kvůli aktuální kovidové situaci nedošli až do finále, tj. ke konferenci a galavečeru národnostních menšin. Věřím však, že projekt uskutečníme v blízké budoucnosti v plném rozsahu.

Zvlášť chci poděkovat panu předsedovi Jiřímu Knitlovi za jeho osobní podporu a pomoc s rozběhnutím projektu, Janě Hajné, Jakubovi Štědroňovi (za spolupráci a záštitu ze strany DNM), Radkovi Novákovi (DNM), Magdaleně Rychlíkové, Natálii Kalajdžievové, Vierce Kučerové, Sevdě Kovářové, Janu Bártovi, Petru Skalovi, Michalovi Lašovi, Gordaně Rajiličové, Františkovi Bányaiovi a Jiřímu Pstružinovi. 

Pokud máte chuť, podívejte se na video, které obsahuje informace a sestřih z akcí uskutečněných v rámci našeho projektu https://www.youtube.com/watch?v=EkX1_b86qNs. Budeme rádi, pokud jej budete sdílet na svém webu nebo Facebookových stránkách, stáhnout si jej můžete i tady https://we.tl/t-CjajHMmPlV

 

Těším se na další spolupráci!

Se srdečným pozdravem,

Inga Petryčka

Členka Výboru pro národnostní menšiny ZHMP

 

 Laskavost -mezi lidmi most

 

Ing.  Inga Petryčka, MBA

 

Tel.: +420 737 209 917

E-mail: inga@petrycka.cz


Připravovaný program

Zveřejněno: 30.11.2020 – Pavel Syrůček
Vytisknout